OFERTA


 

  Oferujemy oprawę muzyczną każdej imprezy tanecznej. Dysponujemy bogatym doświadczeniem związanym z wieloletnim stażem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje programu imprezy. 

  Dodatkowo program wypełniają zabawy integracyjne, zabawy dla par oraz konkursy. W repertuarze posiadamy muzykę lat 80, disco polo, biesiadę, pop irock. Gramy kilkudziesięciominutowe bloki muzyczne składające się z 6-8 utworów. 

 

  W celu ustalenia wolnego terminu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

 

NAGŁOŚNIENIE

 

  Posiadamy profesjonalne nagłośnienie firmy DB które zapewnia doskonałą jakość dźwięku na całej sali. W skład nagłośnienia wchodzi system 2:1. Poniżej specyfikacja:

 

DB Technologies Basic 400 x 2 szt

Dwie kolumny aktywne dwudrożne, dwuwzmacniaczowe o mocy 450 W, częstotliwość przenoszenia 60-18000 Hz

 

Db Technologies - Sub 5 

15” głośnik niskotonowy dB Technologies o wysokiej efektywności. • Wzmacniacz klasy H o mocy 400 W RMS 

OŚWIETLENIE

 

  Posiadamy nowoczesne oświetlenie sceniczne, w skład którego wchodzą reflektory typu PAR, ruchome głowy oraz wytwornica dymu. Całość tworzy kompletny system oświetlenia sceny. Poniżej specyfikacja naszego oświetlenia:

 

Reflektor Colorstage Eko Slim Par Led 18x3 rgb

Idealny do podświetleń architektonicznych i oświetlania sceny. Sprawdzi się również jako efekt ledowy lub stroboskop! Sterowanie jest intuicyjne i nie wymaga zewnętrznych elementów. Posiada tryby automatyczne oraz reakcji na dźwięk. Urządzenie świetnie nada się to szerokorozumianej dekoracji światłem.

Jelly PAR Profile System - 2 szt

Jelly Par Profile to ekscytujący systemem Par LED "all-in-one" dla każdego mobilnego artysty. Ten system oświetleniowy posiada cztery urządzenia, które wyposażone są w funkcję mieszania kolorów RGB LED. Każde urządzenie posiada przezroczystą plastikową obudowę, która świeci i zmienia kolory dzięki 109 x 10mm 0,5W diodom LED wytwarzającym jasne, kolorowe plamy światła. 

Fractal Lights Double LED Spot - 4 szt

Kompaktowa, podwójna głowica LED, wykorzystująca aż 5 diod (1 x LED CREE + 4 x LED), która doskonale nadaje się do oświetlenia zarówno dużej sceny jak i mniejszych klubów i eventów. Urządzenie oferuje gotowe programy pracy, co znacznie skraca konfigurację w dowolnym typie instalacji. Jest to poręczna i lekka głowica o wysokiej wartości strumienia świetlnego, która może być sterowana w standardzie DMX.