KROK PO KROKU


 Zdajemy sobie sprawę z tego, że pary młode często nie mają pojęcia jak to wszystko ma przebiegać. Spokojnie, nad wszystkim czuwamy :)
Podejmując z nami współpracę możecie być pewni naszego wsparcia oraz, że nie będzie żadnych wpadek i nieprzewidzianych sytuacji.

 

Powitanie pary młodej :
Już na samym początku dużo się dzieje. Po tradycyjnym powitaniu chlebem i solą młoda para wchodzi na salę (lub młoda jest wniesiona przez młodego na rękach). Na sali czekają już goście z szampanem i następuje wspólny toast i odśpiewanie “sto lat”. Najczęściej po toaście są życzenia dla pary młodej a potem posiłek dla wszystkich gości weselnych.

 

Pierwszy taniec:
Na wcześniej umówioną porę po obiedzie prowadzący zaprasza wszystkich gości na parkiet. To bardzo ważna chwila dla pary młodej którzy często mają swój układ taneczny. Jeżeli nie macie pomysłu na utwór my coś zaproponujemy. Oczywiście tworzymy klimat oświetleniowy i trzymamy się odpowiedniej wcześniej sprawdzonej wersji utworu. Następnie wszyscy zostają na parkiecie i zaczyna się zabawa do zaproponowanych przez nas hitów.

 

Tort weselny:
Prowadzący zaprasza parę młodą na parkiet. Przy akompaniamencie “fanfar” lub innej wcześniej uzgodnionej oprawy muzyczno-wizualnej wjeżdża tort weselny. Jest on wydawany ostatnimi czasy w ramach deseru po obiedzie lecz po pierwszym tańcu.

 

Zabawy:
Jesteśmy po to aby zachęcać gości do wspólnej zabawy lecz unikamy wyciągania “na siłę”. Stawiamy na integrację na parkiecie i najlepsze są do tego animacje dla wszystkich. Jako grupa mamy tą przewagę, że prowadzący może wyjść do gości a operator steruje dźwiękiem. Z nami bawią się wszyscy starsi i młodsi.

 

Podziękowanie dla rodziców:
Jest to bardzo szczególny i wzruszający moment każdego wesela. Zazwyczaj para młoda sama mówi kilka słów do mikrofonu i wręcza rodzicom upominki. Jest też często tak, że młodzi przygotowany wcześniej film prezentują na sali. Jest to świetna alternatywa do tradycyjnych podziękowań.

 

Oczepiny:
Kiedy nadchodzi północ nadchodzi czas na tradycyjne oczepiny. Rozpoczynają się rzucaniem welonem i muszką i wyłonieniem nowej pary młodej. Podczas oczepin prowadzone są różne dodatkowe zabawy które wcześniej są z nami uzgodnione.

 

Zakończenie i podsumowanie:
Wcześniej ustalony końcowy możemy zmodyfikować oceniając wspólnie czy goście będą chcieli się bawić dłużej. Ostatnie godziny to czas na dedykacje gości lub muzyczne propozycje ulubionej piosenki. Pamiętajcie, że jesteście jedynymi osobami mogącymi ingerować w przebieg wesela. Wszystko zawsze wcześniej jednak ustalamy na spotkaniu.